Żel do czyszczenia WC "morski" 750 ml

Produkt wycofany z oferty sprzedaży

  • 1015
  • 4000869010154

Doskonale myje muszlę WC, usuwając zabrudzenia, osad wapienny i osady z moczu, nadaje przyjemny zapach.

Spryskać żelem muszlę w środku i pod krawędzią, pozostawić na pewien czas działania. Następnie umyć szczotką i spłukać. W przypadku silnego zabrudzenia pozostawić żel na dłuższy czas, następnie umyć szczotką i spłukać. Nie stosować do mycia marmuru i innych powierzchni nieodpornych na działanie kwasów.

Do czego służy ten preparat?
Preparat przeznaczony do czyszczenia kwasoodpornych powierzchni ceramicznych takich jak: muszle klozetowe, pisuary, bidety, umywalki, wanny i brodziki. Doskonale myje, usuwając zabrudzenia, osad wapienny i osady z moczu, nadaje przyjemny zapach.

W jaki sposób stosować ten preparat?
Spryskać żelem muszlę w środku i pod krawędzią, pozostawić na pewien czas działania. Następnie umyć szczotką i spłukać. W przypadku silnego zabrudzenia pozostawić żel na dłuższy czas, następnie umyć szczotką i spłukać wodą.

Do jakich materiałów tego preparatu nie wolno stosować?
Używać produktu tylko zgodnie z jego przeznaczeniem. Nie używać do mycia powierzchni z marmuru i wapienia. Nie stosować ze środkami zawierającymi chlor. Przed zastosowaniem sprawdzić działanie preparatu na powierzchnię w niewidocznym miejscu.

Jakie środki ostrożności należy zachować podczas stosowania preparatu?
Stosować powszechnie obowiązujące zasady obchodzenia się z chemikaliami. Zabrudzone środkiem ubranie natychmiast zdjąć. Nie wdychać par, unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami. Podczas pracy nie jeść, nie pić, nie palić. Przed przerwą w pracy oraz po zakończeniu pracy umyć ręce. Aby uniknąć wysuszenia skóry używać kremu ochronnego. Zadbać o właściwą wentylację.

Nie należy dopuścić do przedostania się dużych ilości produktu do wód gruntowych, kanalizacji, ścieków lub gleby.

W jaki sposób przechowywać preparat?
Preparat należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, najlepiej w miejscu o umiarkowanej temperaturze. Pamiętaj o trzymaniu go poza zasięgiem dzieci.

Żel do czyszczenia WC „morski”

Nr 1015

EAN: 4000869010154

Pojemność: 750 ml, Karton: 6 szt. Paleta: 120 kartonów

Wysokość: 24,5cm, Szerokość: 9,5cm, Głębokość: 5,5cm

Karton
Wysokość: 26,0cm, Szerokość: 23,0cm, Głębokość: 30,0cm