Żel do mycia łazienek, kabin prysznicowych 750 ml

  • 6081
  • 5902650660816

Kup w sklepie

Rewolucyjny preparat do czyszczenia łazienek, kabin prysznicowych, wanien, glazury i armatury. Doskonale usuwa brud, kamień wodny, osady z mydła, tłuszczu, olejku kąpielowego oraz kremu. Dzięki technologii AKTYWNEGO ŻELU przywiera do pionowych powierzchni nie spływając z nich dzięki czemu efekt mycia jest jeszcze lepszy.

Nie powoduje matowienia powierzchni. Nie pozostawia smug ani zacieków. Pozostawia przyjemny zapach oraz warstwę ochronną która zapobiega osadzaniu się kamienia i ułatwia kolejne mycie. Wyjątkowo pomocny w utrzymaniu czystości

w każdej łazience.

Do czego służy ten preparat?

Preparat jest przeznaczony do mycia łazienek, kabin prysznicowych, natrysków, wanien, także z akrylu, glazury i armatury 2w1, z wzmocnioną funkcją odkamieniania.

Specjalistyczny preparat do czyszczenia łazienek, kabin prysznicowych, wanien, glazury i armatury. Dzięki nowej formule błyskawicznie usuwa brud, kamień wodny, osady z mydła, tłuszczu, olejku kąpielowego oraz kremu. Nie powoduje matowienia powierzchni. Nie pozostawia smug ani zacieków. Pozostawia przyjemny zapach oraz warstwę ochronną która zapobiega osadzaniu się kamienia i ułatwia kolejne mycie.

Wyjątkowo pomocny w utrzymaniu czystości w każdej łazience.

 

W jaki sposób stosować ten preparat?

Spryskać czyszczoną powierzchnie. Odczekać około minuty a następnie wytrzeć wilgotną ściereczką i dokładnie spłukać. W przypadku silnych zabrudzeń czynność powtórzyć używając gąbki.

 

Do jakich materiałów tego preparatu nie wolno stosować?

Nie stosować ze środkami zawierającymi chlor. Nie stosować do mycia powierzchni z marmuru i wapienia. Przed użyciem wypróbować działanie produktu na powierzchni w niewidocznym miejscu.

 

Jakie środki ostrożności należy zachować podczas stosowania preparatu?

Stosować powszechnie obowiązujące zasady obchodzenia się z chemikaliami. Zabrudzone środkiem ubranie natychmiast zdjąć. Nie wdychać par, unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami. Podczas pracy nie jeść, nie pić, nie palić. Przed przerwą w pracy oraz po zakończeniu pracy umyć ręce. Aby uniknąć wysuszenia skóry używać kremu ochronnego. Zadbać o właściwą wentylację.

Nie należy dopuścić do przedostania się dużych ilości produktu do wód gruntowych, kanalizacji, ścieków lub gleby.

 

W jaki sposób przechowywać preparat?

Preparat należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, najlepiej w miejscu o umiarkowanej temperaturze. Pamiętaj o trzymaniu go poza zasięgiem dzieci.

Żel do mycia łazienek, kabin prysznicowych

Nr 6081

EAN: 5902650660809

1 szt - 750 ml

1 karton - 12 szt

1 warstwa - 12 kartonów = 144 szt

1 paleta - 5 warstw - 60 kartonów = 720 szt