Proszek do gruntownego czysz. WC 1kg

  • 8508
  • 5907176885088

Kup w sklepie

Silnie działający, agresywny środek przeznaczony do gruntownego czyszczenia muszli klozetowych.

Spłukać toaletę i rozsypać proszek na ścianki muszli. Następnie odczekać ok. 30 min. i spłukać. Przy mocnym zabrudzeniu lub zakamienieniu muszli zasypać proszek i pozostawić na kilka godzin.

Do czego służy ten preparat?

Preparat jest przeznaczony do gruntownego czyszczenia muszli klozetowych. Usuwa kamień i inne problematyczne zanieczyszczenia.

W jaki sposób stosować ten preparat?

Spłukać toaletę i rozsypać proszek na ścianki muszli. Następnie odczekać ok. 30 min. i spłukać. Przy mocnym zabrudzeniu lub zakamienieniu muszli zasypać proszek i pozostawić na kilka godzin.

Do jakich materiałów tego preparatu nie wolno stosować?

Używać produktu tylko zgodnie z jego przeznaczeniem. Nie używać do mycia powierzchni z marmuru i wapienia. Nie stosować ze środkami zawierającymi chlor. Przed zastosowaniem sprawdzić działanie preparatu na powierzchnię w niewidocznym miejscu.

Jakie środki ostrożności należy zachować podczas stosowania preparatu?

Stosować powszechnie obowiązujące zasady obchodzenia się z chemikaliami. Zabrudzone środkiem ubranie natychmiast zdjąć. Nie wdychać par, unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami. Podczas pracy nie jeść, nie pić, nie palić. Przed przerwą w pracy oraz po zakończeniu pracy umyć ręce. Aby uniknąć wysuszenia skóry używać kremu ochronnego. Zadbać o właściwą wentylację.

Nie należy dopuścić do przedostania się dużych ilości produktu do wód gruntowych, kanalizacji, ścieków lub gleby.

W jaki sposób przechowywać preparat?

Preparat należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, najlepiej w miejscu o umiarkowanej temperaturze. Pamiętaj o trzymaniu go poza zasięgiem dzieci.

Proszek do gruntownego czyszczenia WC

Nr 8508

EAN: 5907176885088

Pojemność: 1 kg, Karton: 10 szt. Paleta: 54 kartonów

Wysokość: 28,5cm, Szerokość: 7,0cm, Głębokość: 7,0cm

Karton
Wysokość: 29,0cm, Szerokość: 14,5cm, Głębokość: 34,5cm