Pianotwórczy proszek do czyszczenia WC, szaszetka 100 g

  • 6113
  • 5902650661134

Kup w sklepie

Pianotwórczy proszek do czyszczenia WC

Do czego służy ten preparat?

Produkt przeznaczony jest do czyszczenia i odkamieniania muszli toaletowych. Przy regularnym stosowaniu zapobiega powstawaniu kamienia wapiennego, innych osadów oraz nieprzyjemnych zapachów.

W jaki sposób stosować ten preparat?

Przeciąć saszetkę i wsypać całą zawartość do muszli na lustro wody, zachowując ostrożność. Po wsypaniu wytworzy się aktywna, czyszcząca piana. Pozostawić na ok. 15 minut, do momentu aż piana opadnie. Muszlę wyczyścić szczotką i spłukać toaletę.

Do jakich materiałów tego preparatu nie wolno stosować?

Stosować tylko do muszli WC. Nie stosować do marmuru i innych powierzchni wrażliwych na działanie kwasów. Nie stosować łącznie ze środkami myjącymi, zawierającymi chlor. W przypadku rozsypania środka na podłogę lub powierzchnie wrażliwe na działanie kwasów ostrożnie zebrać produkt a pozostałości zmyć obficie wodą.

Jakie środki ostrożności należy zachować podczas stosowania preparatu?

Stosować powszechnie obowiązujące zasady obchodzenia się z chemikaliami. Stosować rękawice ochronne z kauczuku butylowego, gumy nitrylowej lub neoprenu. Stosować okulary ochronne lub ekran ochronny na twarz. Zabrudzone środkiem ubranie natychmiast zdjąć. Nie wdychać pyłu, unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami. Podczas pracy nie jeść, nie pić, nie palić. Przed przerwą w pracy oraz po zakończeniu pracy umyć ręce. Aby uniknąć wysuszenia skóry używać kremu ochronnego. Zadbać o właściwą wentylację.

Nie należy dopuścić do przedostania się dużych ilości produktu do wód gruntowych, kanalizacji, ścieków lub gleby.

W jaki sposób przechowywać preparat?

Preparat należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, najlepiej w miejscu o umiarkowanej temperaturze. Pamiętaj o trzymaniu go poza zasięgiem dzieci.

Arkusze danych

Karty Charakterystyki

6113 KCh v2_0_Pianotwórczy proszek do czyszczenia WC.pdf

Zdjęcia HD

Pianotwórczy proszek do czyszczenia WC, szaszetka 100 g

Nr 6113
EAN: 5902650661134

Pojemność: 100 g, Karton: 12 Paleta: 180 kartonów