Środek do czyszczenia i pielęgnacji ceramicznych płyt kuchenek grzewczych 250 ml

Produkt wycofany z oferty sprzedaży

  • 4044
  • 4000869040441

Preparat do pielęgnacji i czyszczenia ceramicznych płyt kuchennych oraz do stali nierdzewnej (INOX).

Nie gorącą ceramiczną płytę grzewczą przetrzeć na wilgotno, następnie nanieść środek i przecierając powierzchnię usuwać zabrudzenia.

Do czego służy ten preparat?
Preparat do pielęgnacji i czyszczenia ceramicznych płyt kuchennych oraz do stali nierdzewnej (INOX). Skutecznie usuwa zabrudzenia i przypalenia z elementów ceramicznych i stalowych płyt grzewczych.

W jaki sposób stosować ten preparat?
Ostudzoną płytę grzewczą przetrzeć wilgotną szmatką, następnie nanieść środek i przecierając powierzchnię usuwać zabrudzenia. W przypadku uporczywych zabrudzeń, odczekać po naniesieniu preparatu kilka minut i następnie usunąć je przy pomocy szczotki lub drewnianej łopatki, tak aby nie zarysować czyszczonej powierzchni. Po usunięciu zabrudzeń spłukać dużą ilością wody.

Do jakich materiałów tego preparatu nie wolno stosować?
Nie są znane materiały wrażliwe na działanie preparatu, jednak sugeruje się, przed zastosowaniem sprawdzić działanie preparatu na powierzchnię w niewidocznym miejscu.

Jakie środki ostrożności należy zachować podczas stosowania preparatu?
Stosować powszechnie obowiązujące zasady obchodzenia się z chemikaliami. Zabrudzone środkiem ubranie natychmiast zdjąć. Nie wdychać par, unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami. Podczas pracy nie jeść, nie pić, nie palić. Przed przerwą w pracy oraz po zakończeniu pracy umyć ręce. Aby uniknąć wysuszenia skóry używać kremu ochronnego. Zadbać o właściwą wentylację.

Nie należy dopuścić do przedostania się dużych ilości produktu do wód gruntowych, kanalizacji, ścieków lub gleby.

W jaki sposób przechowywać preparat?
Preparat należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, najlepiej w miejscu o umiarkowanej temperaturze. Pamiętaj o trzymaniu go poza zasięgiem dzieci.

Środek do czyszczenia i pielęgnacji ceramicznych płyt kuchenek grzewczych

Nr 4044

EAN: 4000869040441

Pojemność: 250 ml, Karton: 12 szt. Paleta: 138 kartonów

Wysokość: 19,0cm, Szerokość: 7,0cm, Głębokość: 4,0cm

Karton
Wysokość: 19,5cm, Szerokość: 24,0cm, Głębokość: 15,0cm