Pastylki do czyszczenia WC 16*25 gram

  • 2994
  • 4000869029941

Kup w sklepie

Pastylki do WC działają samoczynnie. Szybko i skutecznie czyszczą muszle klozetowe, rury odpływowe WC w miejscach niedostępnych dla szczotki.

Pastylki uwolnić z folii i wrzucić do odpływu WC. Tabletka pieni się i czyści niedostępne miejsca. Po ok. 30 minutach wystarczy spłukać. Krople roztworu, które odprysną na nakrycia klozetowe, dywaniki, podłogę itp. natychmiast wyczyścić wodą. Po użyciu dokładnie umyć ręce. Nie stosować pastylek z innymi środkami zawierającymi chlor!

Do czego służy ten preparat?
Pastylki przeznaczone do czyszczenia muszli klozetowych, pisuarów, rur odpływowych. Usuwają problematyczne zanieczyszczenia w miejscach o utrudnionym dostępie dla czyszczenia mechanicznego.

W jaki sposób stosować ten preparat?
Pastylki wyjąć z folii i wrzucić do odpływu WC. Tabletka pieni się i czyści niedostępne miejsca. Po ok. 30 minutach wystarczy spłukać wodą. Krople roztworu, które odprysną na nakrycia klozetowe, dywaniki, podłogę itp. natychmiast wyczyścić wodą, ponieważ mogą spowodować przebarwienia.

Do jakich materiałów tego preparatu nie wolno stosować?
Używać produktu tylko zgodnie z jego przeznaczeniem. Nie używać do mycia powierzchni z marmuru i wapienia. Nie stosować ze środkami zawierającymi chlor. Przed zastosowaniem sprawdzić działanie preparatu na powierzchnię w niewidocznym miejscu.

Jakie środki ostrożności należy zachować podczas stosowania preparatu?
Stosować powszechnie obowiązujące zasady obchodzenia się z chemikaliami. Zabrudzone środkiem ubranie natychmiast zdjąć. Nie wdychać par, unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami. Podczas pracy nie jeść, nie pić, nie palić. Przed przerwą w pracy oraz po zakończeniu pracy umyć ręce. Aby uniknąć wysuszenia skóry używać kremu ochronnego. Zadbać o właściwą wentylację.

Nie należy dopuścić do przedostania się dużych ilości produktu do wód gruntowych, kanalizacji, ścieków lub gleby.

W jaki sposób przechowywać preparat?
Preparat należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, najlepiej w miejscu o umiarkowanej temperaturze. Pamiętaj o trzymaniu go poza zasięgiem dzieci.

Pastylki do czyszczenia WC

Nr 2994

EAN: 4000869029941

Pojemność: 16 x 25g, Karton: 7 szt. Paleta: 168 kartonów

Wysokość: 19,5cm, Szerokość: 9,5cm, Głębokość: 5,0cm

Karton
Wysokość: 20,0cm, Szerokość: 34,0cm, Głębokość: 10,5cm