Pastylki do czyszczenia i pielęgnacji wnętrz zmywarek 3x20g

  • 4124
  • 4000869041240

Kup w sklepie

Pastylki do mycia wnętrz zmywarek

 

Do czego służy ten preparat?

Preparat przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń organicznych (np pozostałości tłuszczu, skrobi i białka) z wnętrza zmywarki a także z węży, pomp itd. Ma to bardzo duże znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania urządzenia i jego żywotności. Środek do czyszczenia wnętrz zmywarek powinien być stosowany regularnie, co najmniej dwa razy w roku oraz po dłuższym okresie bezczynności urządzenia. W ten sposób można uzyskać pełną funkcjonalność urządzenia oraz gwarancję doskonałego efektu zmywania naczyń.

 

W jaki sposób stosować ten preparat?

Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją obsługi producenta zmywarki. Przed użyciem opróżnić zmywarkę z naczyń oraz oczyścić sitko odpływu z pozostałości jedzenia. Umieścić jedną pastylkę w pojemniku do tego przeznaczonym w pustej zmywarce. Ustawić program zmywania na 65°C, uruchomić zmywarkę i odczekać do końca cyklu zmywania. Rezultatem będzie czysta zmywarka i lśniące naczynia.

 

Do jakich materiałów tego preparatu nie wolno stosować?

Nie są znane materiały wrażliwe na działanie preparatu, jednak sugeruje się, przed zastosowaniem zapoznać się z instrukcją obsługi zmywarki, aby upewnić się czy można produkt zastosować.

 

Jakie środki ostrożności należy zachować podczas stosowania preparatu?

Stosować powszechnie obowiązujące zasady obchodzenia się z chemikaliami. Zabrudzone środkiem ubranie natychmiast zdjąć. Nie wdychać pyłu, unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami. Podczas pracy nie jeść, nie pić, nie palić. Przed przerwą w pracy oraz po zakończeniu pracy umyć ręce. Aby uniknąć wysuszenia skóry używać kremu ochronnego. Zadbać o właściwą wentylację.

Nie należy dopuścić do przedostania się dużych ilości produktu do wód gruntowych, kanalizacji, ścieków lub gleby.

 

W jaki sposób przechowywać preparat?

Preparat należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, najlepiej w miejscu o umiarkowanej temperaturze. Pamiętaj o trzymaniu go poza zasięgiem dzieci.

Pastylki do czyszczenia i pielęgnacji wnętrz zmywarek 3x20g

Nr 4124

EAN: 4000869041240

Karton: 10 szt. Paleta: 104 kartonów