Koncentat do gruntownego mycia pomieszczeń sanitarnych 5L

  • H402
  • 5902650660250

Kup w sklepie

Skoncentrowany, niskopieniący preparat do gruntownego czyszczenia pomieszczeń i urządzeń sanitarnych. Zalecany do czyszczenia powierzchni odpornych na działanie kwasów. Nabłyszcza, nie niszczy powierzchni. Skutecznie usuwa rdzę, kamień wodny, osady wapienne, cementowe i urynowe oraz brud, tłuszcz i resztki mydła. Zalecany do czyszczenia muszli klozetowych, pisuarów, bidetów oraz umywalek. Neutralizuje zapachy i pozostawia przyjemny zapach.

Zastosowanie: czyszczenie muszli, pisuarów, umywalek, urządzeni ceramicznych i plastikowych, wanien, brodzików, kabin natryskowych, armatury łazienkowej, elementów ze stali nierdzewnej. Doskonały do mycia podłóg i posadzek odpornych na działanie kwasów.

Sposób użycia: w zależności od stopnia zabrudzenia zaleca się stosować roztwór od 2 do 10% (od 200 do 1000 ml środka na 10 I wody). Roztwór należy rozprowadzić na powierzchni gąbką, ściereczką lub mopem, pozostawić na chwilę i następnie dokładnie spłukać wodą. W przypadku silnych zabrudzeń stosować większe stężenie roztworu roboczego lub koncentrat.

Ważne wskazówki: zawsze używać zimnej wody. Nie stosować na kamieniach naturalnych zawierających wapień jak np. marmur, płyty Solnhofer, trawertyn, wapień muszlowy. Nie stosować na aluminium, lakierowanych nawierzchniach i szkle akrylowym. Nie stosować na materiałach o uszkodzonej nawierzchni emaliowanej lub pokrytej chromem. Przed zastosowaniem na tworzywie sztucznym i armaturze koniecznie zapoznać się ze wskazówkami producenta. Nie mieszać ze środkami czyszczącymi zawierającymi chlor.

Koncentrat do gruntownego mycia pomieszczeń sanitarnych  5l

Nr H402

EAN: 5902650660250

Pojemność: 5l Karton: 4 szt. Paleta: 27 kartonów

Wymiar butelki

Wysokość: 29,0cm, Szerokość: 12,0cm, Głębokość: 18,0cm

Karton

Wysokość: 31,0cm, Szerokość: 25,0cm, Głębokość: 37,0cm