Płyn czyszcząco-dezynfekujący (biobój) 5l

  • H-403
  • 5902650660267

Kup w sklepie

H-403 Skoncentrowany płyn czyszcząco - dezynfekujący (biobójczy), 5L

Preparat o szerokim spektrum działania i może być stosowany nawet w obszarach medycznych: szpitalach, przychodniach i innych placówkach opieki zdrowotnej.

Stosowany w roztworze 1% (50 ml na 5L wody), do bieżącego zmywania powierzchni (podłóg, armatury łazienkowej, kafelek), w roztworze 25% (1 część płynu na 3 części wody), skutecznie dezynfekuje zmywane powierzchnie, nierozcieńczony może być stosowany
do najbardziej zainfekowanych: muszli klozetowych, studzienek spustowych, itp.

Może być stosowany nawet do wybielania tkanin w roztworze 0,5% (25 ml na 5L wody).

Substancją czynną jest podchloryn sodu.

Preparat przeznaczony i doskonale nadający się do stosowania w obiektach publicznych: urzędach, biurach, muzeach, szkołach, żłobkach, szpitalach, przychodniach, zakładach pracy, środkach komunikacji, itp.

Skutecznie dezynfekuje, czyści, usuwa przykre zapachy, wybiela tkaniny. Produkt przeznaczony do powszechnego użytku, do stosowania również w obszarach medycznych do dezynfekcji i mycia pomieszczeń, powierzchni zmywalnych, toalet, muszli klozetowych, studzienek spustowych,itp.

Sposób użycia: Stosowanie płynu nie rozcieńczonego:

Muszle klozetowe – należy równomiernie rozprowadzić pod obrzeżem muszli, odczekać 15 min. (można pozostawić na noc) i następnie spłukać wodą.

Studzienki spustowe – wlać płyn, można pozostawić na dłużej, spłukać wodą.

Stosowanie płynu rozcieńczonego: Powierzchnie zmywalne (typu kafelki) – 50ml płynu dodać do 5l wody.

Wybielanie tkanin – 25ml płynu dodać do 5l wody, dokładnie wymieszać i zamoczyć tkaninę na około 45 min., dobrze wypłukać. W przypadku pozostawienia na noc użyć 10ml środka. Duże powierzchnie zmywalne (w szpitalach i innych placówkach opieki zdrowotnej) aby zdezynfekować i wyczyścić duże powierzchnie należy użyć 1 część płynu na 3 części wody. Dokładnie spłukać po 15 minutach.

Ważne wskazówki: Nie stosować do metalizowanych powierzchni oraz emaliowanych i lakierowanych. Nie używać do dezynfekcji naczyń służących do karmienia niemowląt. Nie stosować do wybielania wełny, jedwabiu, kolorowych tkanin syntetycznych – stosować się do zaleceń producenta odzieży. Nie rozlewać na meble, dywany – mogą powstać uszkodzenia, w przypadku wylania się płynu bardzo dokładnie zmyć powierzchnię wodą. Stosować wyłącznie w pomieszczeniach z dobrą wentylacją. Po użyciu bardzo dokładnie umyć ręce. Butelkę przechowywać zawsze zamkniętą w pozycji pionowej. Puste i opłukane opakowania składować razem z innymi opakowaniami w pojemnikach do selektywnej zbiórki odpadów z tworzyw sztucznych.

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 3441/08Substancje czynne: podchloryn sodu 40g/l

Arkusze danych

Karty Charakterystyki

H-403 KCh v1_2 Płyn zagęszczony WC HIT.pdf

Zdjęcia HD

Płyn czyszcząco-dezynfekujący (biobój) 5l

Nr H-403

EAN: 5902650660267

Pojemność: 5l Karton: 4 szt. Paleta: 27 kartonów Szt./pal. 84

Wymiar kanistra

Wysokość: 30,0cm, Szerokość: 12,50 cm, Głębokość: 18cm

Karton

Wysokość: 31,0cm, Szerokość: 25,0cm, Głębokość: 37,0cm