Zero Kamienia żel do mycia powierzchni 5l

  • H-404
  • 5902650660274

Kup w sklepie

Żel przeznaczony do codziennego lub gruntownego mycia wszystkich powierzchni

i przedmiotów w sanitariatach odpornych na działanie kwasów. Zalecany do mycia umywalek, muszli klozetowych, pisuarów, kabin prysznicowych, armatury łazienkowej, glazury i terakoty. Nie niszczy mytych powierzchni. Doskonale usuwa kamień, rdzę, resztki mydła, osady mineralno - wapniowe, tłuszcz, grzyby oraz zanieczyszczenia z fug. Myte powierzchnie pozostają czyste, lśniące i o przyjemnym zapachu. Dzięki unikalnej formule żel przylega do mytej powierzchni, spływa powoli poniżej lustra wody czyszcząc również tą część muszli.

Sposób użycia: nie rozcieńczony żel rozprowadzić równomiernie na całej powierzchni muszli, pisuaru, pozostawić na 20- 30 minut po czym spłukać. W przypadku gruntownego czyszczenia dodatkowo użyć szczotki, następnie spłukać. W przypadku uporczywych zabrudzeń, jeżeli jest taka potrzeba czynność powtórzyć. Działa również poniżej linii wody.

Ważne wskazówki: Produkt przeznaczony do toalet. Unikać kontaktu z innymi powierzchniami. Nie stosować z innymi produktami, szczególnie ze związkami wybielającymi na bazie chloru.

Arkusze danych

Karty Charakterystyki

H-404 KCh Zero kamienia zel do mycia powierzchni.pdf

Zdjęcia HD

Zero Kamienia żel do mycia powierzchni 5l

Nr H-404

EAN: 5902650660274

Pojemność: 5l Karton: 4 szt. Paleta: 27 kartonów

Wymiar butelki

Wysokość: 29,0cm, Szerokość: 12,0cm, Głębokość: 18,0cm

Karton

Wysokość: 31,0cm, Szerokość: 25,0cm, Głębokość: 37,0cm