Zero Kamienia żel do mycia powierzchni 5l

  • H404
  • 5902650660274

Kup w sklepie

Żel przeznaczony do codziennego lub gruntownego mycia wszystkich powierzchni

i przedmiotów w sanitariatach odpornych na działanie kwasów. Zalecany do mycia umywalek, muszli klozetowych, pisuarów, kabin prysznicowych, armatury łazienkowej, glazury i terakoty. Nie niszczy mytych powierzchni. Doskonale usuwa kamień, rdzę, resztki mydła, osady mineralno - wapniowe, tłuszcz, grzyby oraz zanieczyszczenia z fug. Myte powierzchnie pozostają czyste, lśniące i o przyjemnym zapachu. Dzięki unikalnej formule żel przylega do mytej powierzchni, spływa powoli poniżej lustra wody czyszcząc również tą część muszli.

Sposób użycia: nie rozcieńczony żel rozprowadzić równomiernie na całej powierzchni muszli, pisuaru, pozostawić na 20- 30 minut po czym spłukać. W przypadku gruntownego czyszczenia dodatkowo użyć szczotki, następnie spłukać. W przypadku uporczywych zabrudzeń, jeżeli jest taka potrzeba czynność powtórzyć. Działa również poniżej linii wody.

Ważne wskazówki: Produkt przeznaczony do toalet. Unikać kontaktu z innymi powierzchniami. Nie stosować z innymi produktami, szczególnie ze związkami wybielającymi na bazie chloru.

Arkusze danych

Karty Charakterystyki

H404 KCh Zero kamienia zel do mycia powierzchni.pdf

Zdjęcia HD

Zero Kamienia żel do mycia powierzchni 5l

Nr H404

EAN: 5902650660274

Pojemność: 5l Karton: 4 szt. Paleta: 27 kartonów

Wymiar butelki

Wysokość: 29,0cm, Szerokość: 12,0cm, Głębokość: 18,0cm

Karton

Wysokość: 31,0cm, Szerokość: 25,0cm, Głębokość: 37,0cm