Koncentrat do mycia podłóg zapachowy 5l

  • H-102
  • 5902650660014

 Skoncentrowany preparat zapachowy do mycia i pielęgnacji wodoodpornych powierzchni. Zalecany do utrzymania czystości podłóg oraz przedmiotów z tworzyw sztucznych, kauczuku, linoleum, płytek ceramicznych, płytek szkliwionych, laminatów, gresu polerowanego i marmuru, a także granitu polerowanego i kamienia naturalnego. Może być również stosowany do bieżącej pielęgnacji wykładzin pokrytych dyspersjami polimerowymi i woskowymi. Produkt szybko odparowuje. Nie pozostawia smug i zacieków. Umytym powierzchniom nadaje delikatny połysk, pozostawiając długo utrzymujący się przyjemny zapach.

Zastosowanie: mycie bieżące, mycie intensywne, odtłuszczanie, zalecany do mycia: PCV, kauczuku, linoleum, kamienia naturalnego, płytek ceramicznych, płytek szkliwionych, gresu polerowanego, terazzo, marmuru, granitu polerowanego.

Sposób użycia: Przy myciu ręcznym, jak i automatami czyszczącymi zaleca się stosować roztwór od 0,5 do 1,5 % (od 50 do 150 ml środka na 10 L wody). W przypadku silnych zabrudzeń stosować większe stężenie roztworu. Umyta powierzchnia nie wymaga spłukiwania, wycierania do sucha ani polerowania.

Ważne wskazówki: Zawsze używać zimnej wody. Przy używaniu maszyn czyszczących regularnie myć i płukać zbiorniki. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe na skutek niezgodnego z przeznaczeniem i opisem stosowania środka.

Arkusze danych

Karty Charakterystyki

H-102 KCh Koncentrat do mycia podlog zapachowy.pdf

Zdjęcia HD

Koncentrat do mycia podłóg zapachowy 5l

Nr H-102

EAN: 5902650660014

Pojemność: 5l Karton: 4 szt. Paleta: 27 kartonów

Wymiar butelki

Wysokość: 29,0cm, Szerokość: 12,0cm, Głębokość: 18,0cm

Karton

Wysokość: 31,0cm, Szerokość: 25,0cm, Głębokość: 37,0cm