Mleczko - krem do czyszczenia, cytrynowe 650g

  • 8530
  • 5907176885309

Kup w sklepie

Preparat przeznaczony do czyszczenia powierzchni gładkich: stali nierdzewnej, ceramiki, kuchenek, glazury i terakoty, kafelków, emalii, porcelany itp. Nadaje połysk, nie rysuje, pozostawia świeży, cytrynowy zapach. Usuwa również przypalone i tłuste zabrudzenia. Zawiera naturalne ekstrakty cytrynowe usuwające tłuszcz.

Odpowiednią ilość mleczka nanieść na wilgotną szmatkę lub bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię i wycierać, po czym spłukać. Natychmiastowy efekt.

Do czego służy ten preparat?
Preparat przeznaczony do czyszczenia powierzchni gładkich: stali nierdzewnej, ceramiki, kuchenek, glazury i terakoty, kafelków, emalii, porcelany itp. Nadaje połysk, nie rysuje, pozostawia świeży, cytrynowy zapach. Skutecznie usuwa kamień, osady z wody, rdzę, resztki mydła. Usuwa również przypalone i tłuste zabrudzenia.

W jaki sposób stosować ten preparat?
Odpowiednią do czyszczonej powierzchni ilość mleczka nanieść na wilgotną szmatkę lub bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię. Wycierać szmatką lub myjką, po czym spłukać wodą.

Do jakich materiałów tego preparatu nie wolno stosować?
Nie są znane materiały wrażliwe na działanie preparatu, jednak sugeruje się, przed zastosowaniem sprawdzić działanie preparatu na powierzchnię w niewidocznym miejscu. Nie stosować na gorące powierzchnie.

Jakie środki ostrożności należy zachować podczas stosowania preparatu?
Stosować powszechnie obowiązujące zasady obchodzenia się z chemikaliami. Zabrudzone środkiem ubranie natychmiast zdjąć. Nie wdychać par, unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami. Podczas pracy nie jeść, nie pić, nie palić. Przed przerwą w pracy oraz po zakończeniu pracy umyć ręce. Aby uniknąć wysuszenia skóry używać kremu ochronnego. Zadbać o właściwą wentylację.

Nie należy dopuścić do przedostania się dużych ilości produktu do wód gruntowych, kanalizacji, ścieków lub gleby.

W jaki sposób przechowywać preparat?
Preparat należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, najlepiej w miejscu o umiarkowanej temperaturze. Pamiętaj o trzymaniu go poza zasięgiem dzieci.

Mleczko – krem do czyszczenia cytrynowe 650g

Nr 8530

EAN: 5907176885309

Pojemność: 650 g. Karton: 12 szt. Paleta: 90 kartonów

Wysokość: 25,0cm, Szerokość: 8,0cm, Głębokość: 4,5cm

Karton
Wysokość: 27,0cm, Szerokość: 20,0cm, Głębokość: 24,0cm