ORO Antisept SURFACE preparat do dezynfekcji powierzchni, wirusobójczy, ze spryskiwaczem (biobójczy)

  • A-P750
  • 5902650660397

Kup w sklepie

A-P750 ORO Antisept SURFACE, wirusobójczy preparat do szybkiej dezynfekcji powierzchni, ze spryskiwaczem, 750 ml

Przeznaczenie produktu: działanie bakteriobójcze, grzybobójcze, wirusobójcze - dezynfekcja powierzchni zmywalnych oraz pomieszczeń i urządzeń, odpornych na działanie alkoholu, zarówno mających jak i niemających bezpośredniego kontaktu z żywnością w obszarach: kuchnie, łazienki, pokoje, pomieszczenia sanitarne, sauny, urządzenia elektroniczne, klamki, przewijarki dla dzieci, karty płatnicze, koszyki sklepowe, uchwyty, przyciski i powierzchnie w środkach komunikacji. Produkt gotowy do użycia.

Stosowanie: w celu dezynfekcji powierzchni nanieść preparat na powierzchnię aż do całkowitego zwilżenia (najdogodniej przy użyciu spryskiwacza). Po 1 minucie powierzchnię należy uznać za zdezynfekowaną!

Powierzchnie mające kontakt z żywnością po dezynfekcji spłukać wodą zdatną do picia. Umyte powierzchnie mogą być użytkowane bezpośrednio po procesie dezynfekcji.

Preparat przeznaczony i doskonale nadający się do stosowania w warunkach domowych, a także w obiektach publicznych: urzędach, biurach, muzeach, szkołach, żłobkach, szpitalach, przychodniach, zakładach pracy, środkach komunikacji, itp.

Arkusze danych

Karty Charakterystyki

A-P750 KCh.pdf

Zdjęcia HD