Żel do udrażniania odpływów kanalizacyjnych, syfonów 1L

  • 1024
  • 4000869010246

Kup w sklepie

Preparat rozpuszcza i rozkłada uporczywe przeszkody zatykające rury, takie jak resztki olejów i tłuszczów, resztki potraw, włosy, resztki mydła, watę i wiele i. in. Wysoce skuteczny, likwiduje także nieprzyjemne zapachy oraz nie powoduje uszkodzeń uszczelek.

Działa w zimnej wodzie.

Do czego służy ten preparat?
Preparat rozpuszcza i rozkłada uporczywe przeszkody zatykające rury, takie jak resztki olejów i tłuszczów, resztki potraw, włosy, resztki mydła, watę i wiele i. in. Wysoce skuteczny, likwiduje także nieprzyjemne zapachy oraz nie powoduje uszkodzeń uszczelek. Działa w zimnej wodzie.

W jaki sposób stosować ten preparat?
Do zapchanego odpływu, również do stojącej wody, wlać od 0,25 do 0,5 litra żelu. Pozostawić w działaniu na około 30 minut, a w przypadku uporczywych zanieczyszczeń na całą noc. Następnie spłukać dużą ilością wody ciepłej, ale nie wrzącej wody.

Do jakich materiałów tego preparatu nie wolno stosować?
Produkt stosować tylko i wyłącznie zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jakie środki ostrożności należy zachować podczas stosowania preparatu?
Środek silnie żrący (zawiera wodorotlenek sodu). Stosować powszechnie obowiązujące zasady obchodzenia się z chemikaliami. Stosować rękawice ochronne z kauczuku butylowego, gumy nitrylowej lub neoprenu. Stosować okulary ochronne lub ekran ochronny na twarz. Zabrudzone środkiem ubranie natychmiast zdjąć. Nie wdychać pyłu, unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami. Podczas pracy nie jeść, nie pić, nie palić. Przed przerwą w pracy oraz po zakończeniu pracy umyć ręce. Aby uniknąć wysuszenia skóry używać kremu ochronnego. Zadbać o właściwą wentylację.

Ze względu na możliwość uszkodzenia powierzchni nie stosować preparatu w wannach akrylowych i na powierzchniach z aluminium.

Nie należy dopuścić do przedostania się dużych ilości produktu do wód gruntowych, kanalizacji, ścieków lub gleby.

W jaki sposób przechowywać preparat?
Preparat należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, najlepiej w miejscu o umiarkowanej temperaturze. Pamiętaj o trzymaniu go poza zasięgiem dzieci.

Arkusze danych

1024 arkusz_danych Zel do udrazniania odpływow kanalizacyjnych.pdf

Karty Charakterystyki

Zdjęcia HD

Żel do udrażniania odpływów kanalizacyjnych, syfonów

Nr 1024

EAN: 4000869010246

Pojemność: 1 L. Karton: 8 szt. Paleta: 70 kartonów

Wysokość: 28,0cm, Szerokość: 8,5cm, Głębokość: 8,5cm

Karton
Wysokość: 29,0cm, Szerokość: 34,0cm, Głębokość: 17,0cm