Preparat do czyszczenia i pielęgnacji marmuru, koncentrat 250ml

  • IP052
  • 5902650660526

Kup w sklepie

Przeznaczony do regularnego mycia i pielęgnacji marmuru, powierzchni polerowanych, impregnowanych, polerowanych bądź szlifowanych. Czyści i zabezpiecza przed zabrudzeniami, wizualnie uwypukla piękno – kolory i strukturę, marmuru i okładzin marmurowych. Odświeża kolor i strukturę kamienia. Idealny do powierzchni wykonanych z marmuru i kamienia naturalnego, np. carrara, trawertyn, lastriko, płyty Solnhafen, marmur jurajski, porfir. kwarcyt itp. Do wszelkich powierzchni marmurowych: nagrobków, posadzek, ścian, parapetów, stołów, kuchennych płyt roboczych, umywalek, itp., we wnętrzach i na zewnątrz. Sposób użycia: przed użyciem wstrząsnąć Ok. 25 – 50 ml preparatu (w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni) wlać do wiadra ok 4-5L ciepłej wody i dokładnie wymieszać. Nanieść równomiernie ściereczką lub mopem na powierzchnię i chwilę odczekać. Następnie dolać 3 – 4 L cieplej wody (tylko wody, żeby rozcieńczyć roztwór) i jeszcze raz zmyć powierzchnię. Pozostawić umytą powierzchnie do wyschnięcia. Nie zmywać czystą woda. Jeżeli na powierzchniach polerowanych pojawiają się zacieki, należy dozować mniej preparatu – słabszy roztwór i przemyć raz jeszcze. Na posadzki gładko szlifowane lub polerowane należy dozować mniejszą ilość płynu. Pozostającą warstwę pielęgnacyjną można po wyschnięciu wypolerować miękką ściereczką.

Skład: niejonowe środki powierzchniowo czynne – poniżej 5%, środki konserwujące: mieszanina 5-chloro-2 metylo-2H-izotiazol-3-on i 2-metylo-2H-izotiazol-3-on. Środki ostroiności: S2 – chronić przed dziećmi, S46 – w razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza – pokaż opakowanie lub etykietę.

Do czego służy ten preparat?
Preparat przeznaczony do mycia i pielęgnacji marmuru. Zabezpiecza przed zabrudzeniami i wizualnie uwypukla piękno marmuru. Preparat przeznaczony do regularnej pielęgnacji bieżącej. Odświeża kolor i strukturę. Myje i jednocześnie pielęgnuje powierzchnie, zabezpieczając przed wnikaniem zabrudzeń. Stosowany regularnie uwypukla kolory i strukturę okładzin marmurowych, poprawiając tym samym ich wygląd. Nadaje połysk bez polerowania.

Do powierzchni wykonanych z marmuru i kamienia naturalnego, np. carrara, trawertyn, lastriko, płyty Solnhofen, marmur jurajski, porfir, kwarcyt itp. Doskonale nadaje się także do mycia i pielęgnacji powierzchni polerowanych, impregnowanych, lakierowanych bądź szlifowanych, we wnętrzach i na zewnątrz. Preparat przeznaczony do: nagrobków, posadzek, parapetów, okładzin ściennych i kuchennych płyt roboczych.

W jaki sposób stosować ten preparat?
Przed użyciem wstrząsnąć. Ok. 25 – 50 ml preparatu (w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni) wlać do wiadra ok. 4 – 5 l ciepłej wody i dokładnie wymieszać. Nanieść równomiernie ściereczką lub mopem na powierzchnię i chwilę odczekać. Następnie dolać 3 – 4 l ciepłej wody (tylko wody, żeby rozcieńczyć roztwór) i jeszcze raz zmyć powierzchnię. Pozostawić umytą powierzchnię do wyschnięcia. Nie zmywać czystą wodą. Jeżeli na powierzchniach polerowanych pojawiają się zacieki, należy dozować mniej preparatu – słabszy roztwór i przemyć raz jeszcze.

Na posadzki gładko szlifowane lub polerowane należy dozować mniejszą ilość płynu. Pozostającą warstwę pielęgnacyjną można po wyschnięciu wypolerować miękką ściereczką.

Do jakich materiałów tego preparatu nie wolno stosować?
Nie są znane materiały wrażliwe na działanie preparatu, jednak sugeruje się, przed zastosowaniem sprawdzić działanie preparatu na powierzchnię w niewidocznym miejscu.

Jakie środki ostrożności należy zachować podczas stosowania preparatu?
Stosować powszechnie obowiązujące zasady obchodzenia się z chemikaliami. Zabrudzone środkiem ubranie natychmiast zdjąć. Nie wdychać par, unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami. Podczas pracy nie jeść, nie pić, nie palić. Przed przerwą w pracy oraz po zakończeniu pracy umyć ręce. Aby uniknąć wysuszenia skóry używać kremu ochronnego. Zadbać o właściwą wentylację.

Nie należy dopuścić do przedostania się dużych ilości produktu do wód gruntowych, kanalizacji, ścieków lub gleby.

W jaki sposób przechowywać preparat?
Preparat należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, najlepiej w miejscu o umiarkowanej temperaturze. Pamiętaj o trzymaniu go poza zasięgiem dzieci.

 

Arkusze danych

Karty Charakterystyki

IP052 KCh v3_2 Preparat do czyszczenia i pielegnacji marmuru.pdf

Zdjęcia HD

Preparat do czyszczenia i pielęgnacji marmuru, koncentrat

Nr IP052

EAN: 5902650660526

Pojemność: 250 ml, Karton: 8 szt. Paleta: 180 kartonów

Wysokość: 21,0cm, Szerokość: 10,0cm, Głębokość: 7,0cm

Karton
Wysokość: 16,5cm, Szerokość: 6,5cm, Głębokość: 4cm