Odtłuszczacz kuchenny / Kuchen Ertferner 500 ml

  • IP592
  • 5907176885927

Kup w sklepie

Łatwo i skutecznie usuwa tłuste osady z całej kuchni: z szafek kuchennych, kredensów, kuchenek, okapów. Skuteczny w codziennym użytku i do usuwania starych, zaskorupiałych i uciążliwych osadów. Zapewnia łatwe utrzymanie czystości
i higieny w każdej kuchni.

Nierozcieńczony środek nanieść pistoletem spryskującym. (W przypadku lakierowanych powierzchni drewnianych rozcieńczyć wodą 1:10). Równomiernie rozprowadzić wilgotną gąbką lub szmatką. Odczekać kilka sekund. Pomóc sobie gąbką. Następnie zetrzeć w miarę możliwości ciepłą wodą. W przypadku wrażliwych powierzchni sprawdzić wcześniej ich reakcje na środek.

Do czego służy ten preparat?

Łatwo i skutecznie usuwa tłuste osady z całej kuchni: z szafek kuchennych, kredensów, kuchenek, okapów. Skuteczny w codziennym użytku i do usuwania starych, zaskorupiałych i uciążliwych osadów. Zapewnia łatwe utrzymanie czystości i higieny w każdej kuchni.

W jaki sposób stosować ten preparat?
Przed użyciem wstrząsnąć. Środek równomiernie nanieść pistoletem spryskującym. Powierzchnię unyć przy użyciu szczotki lub gąbki. Spłukać wodą, w miarę możliwości ciepłą.

Do jakich materiałów tego preparatu nie wolno stosować?
Nie są znane materiały wrażliwe na działanie preparatu, jednak sugeruje się, przed zastosowaniem sprawdzić działanie preparatu na powierzchnię w niewidocznym miejscu.

 Jakie środki ostrożności należy zachować podczas stosowania preparatu?
Stosować powszechnie obowiązujące zasady obchodzenia się z chemikaliami. Zabrudzone środkiem ubranie natychmiast zdjąć. Nie wdychać par, unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami. Podczas pracy nie jeść, nie pić, nie palić. Przed przerwą w pracy oraz po zakończeniu pracy umyć ręce. Aby uniknąć wysuszenia skóry używać kremu ochronnego. Zadbać o właściwą wentylację.

Nie należy dopuścić do przedostania się dużych ilości produktu do wód gruntowych, kanalizacji, ścieków lub gleby.

W jaki sposób przechowywać preparat?
Preparat należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, najlepiej w miejscu o umiarkowanej temperaturze. Pamiętaj o trzymaniu go poza zasięgiem dzieci.

Odtłuszczacz kuchenny
Nr IP592

EAN: 5907176885927

Pojemność: 500 ml, Karton: 6 szt. Paleta: 90 kartonów

Wysokość: 27,0cm, Szerokość: 10,0cm, Głębokość: 5.0cm

Karton
Wysokość: 20,0cm, Szerokość: 21,0cm, Głębokość: 15.0cm