BIO proszek do odkam. urządzeń kuchen. 2*25 gram

  • 4203
  • 4000869042032

Kup w sklepie

Preparat BIO przeznaczony do odkamieniania urządzeń kuchennych takich jak czajniki, ekspresy do kawy. Oczyszcza i usuwa kamień oraz osad wapienny.

Zawartość woreczka rozpuścić w ok. 1 litra wody. Roztwór wlać do urządzenia i uruchomić, a następnie po zagotowaniu bardzo dokładnie wypłukać.

Do czego służy ten preparat?
Preparat przeznaczony do szybkiego i łatwego odkamieniania urządzeń gospodarstwa domowego takich jak czajniki, ekspresy do kawy, żelazka, pralki, zmywarki. Oczyszcza i usuwa kamień oraz osad wapienny. Regularne stosowanie gwarantuje dłuższą żywotność urządzeń, oszczędność energii a w przypadku przyrządzania napojów stałe walory smakowe.

W jaki sposób stosować ten preparat?
Zawartość 1-go woreczka rozpuścić w ok. 1 litra wody. Roztwór wlać do urządzenia i uruchomić je, a następnie po zagotowaniu bardzo dokładnie wypłukać. W przypadku ekspresów do kawy postępować analogicznie jak przy parzeniu kawy i po zastosowaniu starannie wypłukać. W przypadku wysokiego stopnia zakamienienia użyć preparat o wyższym stężeniu, rozpuszczając 2 saszetki zamiast jednej.

Do jakich materiałów tego preparatu nie wolno stosować?
Nie są znane materiały wrażliwe na działanie preparatu, jednak sugeruje się, przed zastosowaniem sprawdzić działanie preparatu na powierzchnię w niewidocznym miejscu.

Jakie środki ostrożności należy zachować podczas stosowania preparatu?
Stosować powszechnie obowiązujące zasady obchodzenia się z chemikaliami. Zabrudzone środkiem ubranie natychmiast zdjąć. Nie wdychać par, unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami. Podczas pracy nie jeść, nie pić, nie palić. Przed przerwą w pracy oraz po zakończeniu pracy umyć ręce. Aby uniknąć wysuszenia skóry używać kremu ochronnego. Zadbać o właściwą wentylację.

Nie należy dopuścić do przedostania się dużych ilości produktu do wód gruntowych, kanalizacji, ścieków lub gleby.

W jaki sposób przechowywać preparat?
Preparat należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, najlepiej w miejscu o umiarkowanej temperaturze. Pamiętaj o trzymaniu go poza zasięgiem dzieci.

 

BIO proszek do odkamieniania urządzeń kuchennych

Nr 4203

EAN: 4000869042032

Pojemność: 2 x 25g, Karton: 24 szt. Paleta: 270 kartonów

Wysokość: 14,0cm, Szerokość: 14,0cm, Głębokość: 1,0cm

Karton
Wysokość: 15,0cm, Szerokość: 20,0cm, Głębokość: 14,0cm